Ricky şi Niel din Teen Top fac pe cuplul

În episodul de pe 4 ianuarie al emisiunii ‘TEEN TOP & 100%’s Rising Brothers‘, Niel şi Ricky din Teen Top i-au încântat pe fani cu un moment de cuplu.

Cei doi au demonstrat nivelul de comportament sensibil de la o întâlnire, pretinzând să fie iubit şi iubiă. Ricky şi-a intrat bine în roul de iubită ba chiar i-a oferit lui Niel un masaj. Aceştia au vrut să arăte şi mai multă afecţiune şi au împărţit chiar şi un sărut.

Niel a mai avut un mic sărut întâmplător cu Chunji în timp ce jucau un joc în care trebuia să treci o carte de joc de la un membru la altul folosindu-ţi doar buzele.

„Nu ştiu cum am ajuns să sărut doi băieţi, dar mă simt aşa iritat. Dacă asta e ceea ce trebuie să fie, atunci cred că ar trebui să merg şi mai departe şi la un al treilea” a declarat Niel.

Aceste lucruri sunt perfect normale în Coreea aşa că vă rog să staţi cuminţi şi să nu faceţi scandal, în plus….a ce zic eu aici puteţi sări cât vreţi în sus.

7 gânduri despre „Ricky şi Niel din Teen Top fac pe cuplul

    1. Avatarul lui Speedy👑🎶😈Crissa Autor post

      Da jocuri prin care trebuie sa treci o hartie dau o carte de joc de la unul la altul doar cu gura sunt normale. Plus jocurile cu batul ala de pepero sa ramana cat mai mic. Ei le joaca in emisiuni, in Europa sau America daca ai face asa ai fi considerat nebun sau pe invers.

      Apreciază

      Răspunde

Lasă un comentariu