Yo Seop a vrut să fure microfonul lui Gi Kwang

Pe vremea când stătea în spatele lui Gi Kwang, Yo Seop nu a vrut nimic altceva decât microfonul din mâinile lui Gi Kwang.

La o înregistrare recentă de la Happy Togheter de pe KBS, Yo Seop a apărut ca invitat alături de Gi Kwang, Dong Woon şi comedienii Ryu Dam, Park Hwi Soon şi No Woo Jin, într-un beast-dol vs beast special.

În timp ce vorbeau, membrii B2ST au vorbit despre cum au crescut în grupul din care fac acum parte. Au vorbit despre greutăţile cu care s-au confruntat ca şi trainee şi chiar au spus ce au gândit atunci când Gi Kwang s-a lansat solo sub numele de AJ. 

Se pare că Gi Kwang nu era singur atunci când era solo, iar membrii B2ST au stat în spatele lui pe scenă.

Nu am fost numai eu, au fost şi Yong Jun Hyung şi chiar şi Yoon Du Joon, noi eram backdancers pentru Gi Kwang” a explicat Yo Seop. „Vroiam să îi fur microfonul atât de mult” a continuat Yo Seop.

A continuat discuţia şi a dezvăluit unele incidente care s-au întâmplat pe vremea în care era backdancer pentru Gi Kwang.

Dacă sunteţi interesaţi, episodul în care se discută aceste lucruri va fi difuzat azi.

3 gânduri despre „Yo Seop a vrut să fure microfonul lui Gi Kwang

Lasă un comentariu