
După terminarea promovării noii lor melodii, ”Ring My Bell”, fetele din Girls Day urmează să se axeze pe activități solo pe o perioadă mai lungă de timp.
Potrivit agenției Dream Tea Entertainment, Girls Day vor termina promoțiile la show-urile muzicale în săptămâna care urmează, iar apoi se vor concentra asupra activităților individuale. Fetele au deja trei săptămâni de promovări cu ”Ring My Bell”, reușind să ajungă simultan la statutul de all-kill în topurile muzicale și fiind considerată o melodie foarte bună de vară.
De îndată ce programul lor se va termina, Hyeri va începe imediat filmările la drama ”Reply 1988”, în timp ce pentru Yura și Minah este de așteptat să accepte și ele roluri în filme sau seriale.
Cr: Koreaboo.

Și Sojin ce face? Își petrece timpul fiind sexy?
ApreciazăApreciază