Cu cine vrea Changsub din BTOB să meargă într-o călătorie?

BTOB’s Changsub Picks the Girl Group Member He Wants to Go on a Trip With

Changsub din BTOB a ales norocoasa care va merge cu el într-o călătorie.

În episodul difuzat pe 6 februarie al emisiunii de pe SBS, „The Boss Is Watching”, aproximativ 140 de idoli de la 15 agenţii diferite au apărut pentru a alege cine e cel mai bun idol. Echipele sunt apreciate după inteligenţă, talentele sportive, norocul, talentul şi lucrul în echipă.

„Dacă ai putea alege o membră a unei trupe de fete cu care ai merge într-o călătorie, cine ar fi?” îl întreabă Leeteuk pe Changsub.

„Vreau să merg cu G-FRIEND,” a spus el.

Nefiind de ajuns pentru Leeteuk, acesta îi cere să aleagă o singură membră. În acest moment, chiar şi şeful lui Changsub a fost puţin şocat de întrebare.

„Vreau să merg cu Umji,” a răspuns acesta.

changsub 2

Şeful trupei G-Friend o atenţionează: „Nu face contact vizual!” şi ca răspuns, şeful trupei BTOB spune: „Changsub, spune-le că nu eşti interesat.”

changsub 3

changsub 4

cr.: soompi

Lasă un comentariu