
Trupa Bangtan Boys va participa la festivalul A-nation, pentru prima dată!
А-nation este unul dintre cele mai mari festivaluri de muzică din Japonia. În acest an, spectacolul va avea loc pe 27-28 august, pe stadionul Ajinomoto din Tokyo. BTS va evolua în cea de-a doua zi a spectacolului, alături de artiști precum: Da-iCE, Koda Kumi, SKE48, TRF și Ayumi Hamasaki.
Bangtan Boys a cunoscut un mare succes în Japonia, după lansarea melodiei For You, care a ocupat locul 1 în topul Oricon. De asemnea, și melodiile I Need You și Run, după lansare, tot au fost în vârful acestui clasament.
Înainte de participarea la festivalul A-nation din luna august, trupa BTS va mai vizita Japonia, în perioada turneului ei, 2016 BTS Live Hwa Yang Yeon Hwa on stage: epilogue. Băieții vor susține concerte în Osaka, pe 12 și 13 iulie, iar în Nagoya – pe 15 și 16 iulie.
Anterior, s-a raportat că și trupele Big Bang și iKON vor participa tot la acest festival.
cr: vk.com

sunt mindra de ei ca au ajuns asa departe si le doresc multe,multe succese in continuare,sunt niste baieti cu adevarat nebuni(in sensul bun al cuvintului) si cei mai tari!!!>3
ApreciazăApreciază