
Sandara Park a vorbit despre recentele zvonuri legate de o relaţie dintre ea şi G-Dragon.
Aceasta a fost invitată la „Talking Street” de pe JTBC şi în timpul episodului, MC-ul Haha a spus: „Recent, au fost nişte zvonuri despre tine şi G-Dragon. Felicitări.”
Sandara a spus întreaga poveste: „După concertul trupei, am mers la evenimentul de după acesta, dar era atât de multă lume, încât am ieşit afară să pară că aşa trebuie să fie. Habar nu aveam că aveau să iasă astfel de articole. În companie, lumea făcea glume pe seama mea spunând că G-Dragon m-a furat.”
Apoi, Sandara a spus ce crede despre asta: „Nu mă întâlnesc cu persoane din compania mea.”
sursă: soompi

Is prieteni buni de..o viață pot sa spun. Nu cred ca ar lăsa ei tot și ar fi intr-o relație.
Da mai ști, se poate orice.
ApreciazăApreciază
Sunt singura care nu o crede? Explicația ei mi se pare putin…ambigua.
„Habar nu aveam ca aveau sa iasa astfel de articole”, o spune de parcă ar fi in industria asta de maxim 2-3 ani si e ceva nou pentru ea.
Mi se pare ciudat ca la alte zvonuri cu posibile relatii nimeni din yg nu zice nimic, iar la asta pana si agenția a făcut o declarație.
Cand stai atâția ani cu cineva e imposibil sa nu capeți sentimente pentru ca suntem oameni, poate nu au o relație…ÎNCĂ. 😂😂😂😂
ApreciazăApreciază
Alo, e vorba de G-Dragon, cum sa nu facă o declaratie!?!
ApreciazăApreciază
Pai cu el au fost cele mai multe zvonuri legate de relații. In special cu tipele alea din japonia, nu stiu cum le cheama.
ApreciazăApreciază
Asta pentru ca probabil esti unul dintre fanii aia care cred in acest cuplu, sunt multi… Ca si Sandara, sunt multe alte artiste in companie, GD are multi ani si cu ele, deci… GD nu s.ar intalni niciodata cu cineva din companie, a spus.o serios de multe ori. In plus, se intalneste deja cu cineva. Si mai sunt multe motive…
ApreciazăApreciază
A nu, nu cred in cuplul asta.
E doar parerea mea, e ceea ce vad din exterior.
ApreciazăApreciază
Asa pare… Adevarul mi se pare foarte evident, dar na, fiecare cu parerea lui.
ApreciazăApreciază
GD a avut momente dragute cu toate fetele din 2ne1, ba chiar foarte multe cu CL, deci nu e cine stie ce… YG a facut o declaratie, nu iti dai seama, dar asta e dovada, cand a fost vorba de Kiko sau Nana, YG a spus ca nu se stie, e viata personala a artistului. putea sa spun da sau nu si atunci. Si GD la Radio star la fel, e clar.
ApreciazăApreciază