
În timpul turneului ‘BTS Wings’ din Manila, Filipine, Jin din Bangtan Boys a fost lovit în cap de către un fan ce a aruncat o jucărie pe scenă.
Recent, trupa de la compania BigHit Entertainment a susținut un concert în Filipine în cadrul turneului ‘BTS Wings’, iar un fan a reușit să filmeze momentul când idolul este lovit în cap.
În timp ce cânta, Jin a vrut să se apropie de fani, iar atunci a fost lovit de jucăria respectivă. Artistul, pe moment, este șocat, confuz și nu știe cum să reacționeze la cele întâmplate.
Pentru o vreme, acesta s-a uitat spre direcția de unde a venit jucăria, iar apoi a plecat dezamăgit de lângă mulțime.
Mai jos aveți clipul cu acest incident!
Sursa: koreaboo


Fani idioți. E posibil sa nu fi fost cu intenție.
ApreciazăApreciat de 2 persoane
banuiesc ca unii asa isi arata sustinerea fata de idolii lor… Oameni fara creier :l
ApreciazăApreciază
Ce am mai râs la comentariile gen „putea să-i nimerească în ochi” sau „să alunece şi să cadă” :))) serios, e doar o jucărie de pluş..
ApreciazăApreciază
Da dar ti e ti ar placea ?? Poate lo fi lovit chiar tare a venit de le cine stie un metru distanta . Poate plusul ala era tare . Nici ti e nu ti ar fi placut daca asa ar crede lumea despre tine. Lasa l in pace orice om e rusinat confuz si suparat atunci cand cineva il loveste. Nici mie nu mi ar place . Poate pe el il doare. Ok ? Scz dar sa sti ca nu ma iau de tine dar totusi pune te in locul lui tu ce ai face ai canta in continuare?
ApreciazăApreciază
Ai auzit de concertul Arianei Grande din Manchester? Uite pentru asta trebuie să ne îngrijorăm, nu că oppa a fost lovit de o jucărie de pluş.
ApreciazăApreciază
😂😂 moorr 😂😂 reacția lui ceva gen: o sa te gasesc si o sa te omor 😂 daca era profesionist putea sa minimizeze momentul luând jucăria de jos si făcând ceva drăguț cu ea, nu vad o mare catastrofa! Jucăria era sigur pt el ca si cadou, ca i-a venit in cap, asta-i partea a 2a 😂😂
ApreciazăApreciat de 1 persoană
De acord … un profesionist mimeaza orice moment dificil sau de acest tip pe scena
ApreciazăApreciază
Am citit undeva ca fana a ridicat 2 degete in semn de pace vrând sa-i arate ca a fost din greșeală. Nu se stie daca jin a văzut asta sau nu.
Oricum il înțeleg pentru ca nu e ok, el se apropiase de fani pentru a le da mana si primește o jucărie in cap.
ApreciazăApreciat de 1 persoană
„Vrei sa faci un bine si primesti rau”…ceva de genul e in acest „caz”. Nu cred ca intentia fanului era sa-l loveasta, pur si simplul ghinionul a fost de partea lui/ei.
ApreciazăApreciază
Imi este mila de el dar vina fanului poate nu a fost cu intentie
ApreciazăApreciază
Dar totusi zici ca Jin vroia sa se duca la el/ea ca sa i vorbeasca
ApreciazăApreciază