
Se pare că trupa WINNER a început pregătirile pentru viitoarea sa revenire!
Potrivit unor surse din interiorul agenției, Seungyoon a început să lucreze la producerea noilor melodii pentru WINNER. S-a dezvăluit că grupul va reveni chiar în această iarnă. Se presupune că iarna, WINNER va lansa un single, iar în primăvară – aceasta va lansa un album.
Într-un interviu acordat recent, Jinwoo a recunoscut că și-ar dori ca WINNER să revină cu o nouă melodie undeva prin luna decembrie. Cu toate acestea, trebuie remarcat faptul că luna decembrie va marca cea de-a 4-a lună de la ultima revenire a trupei de la YG Entertainment. Și având în vedere faptul că cifra ”4” este un număr reprezentantiv pentru WINNER, este posibil ca pe 4 decembrie să avem parte de melodii noi din partea băieților.
Prima revenire din acest an a trupei WINNER a avut loc în luna aprilie (04.04.2017) la ora 04 p.m., iar cea de-a doua revenire, exact peste 4 luni, în luna august (04.08.2017) tot la ora 04 p.m. Să fie oare următoare revenire a grupului pe 04.12.2017 la ora 04 p.m.? Voi ce credeți?

Eu cred ca da 😁😂 Iar cel mai probabil albumul din primăvară va fi în aprilie pentru ca e luna a 4 a ❤ Winner 😊 Așa mult mă bucur ca sunt activi!
ApreciazăApreciază