Drama ‘Abyss’ ne introduce în aventura pe care o încep Park Bo Young & Ahn Hyo Seop

Drama ‘Abyss’ a lansat mai multe fotografii și un trailer extins a unei aventuri captivante în care Park Bo Young și Ahn Hyo Seop se apropie pentru a descoperi împreună misterul reîncarnării lor.

Deși inițial povestea serialului ‘Abyss’ nu putea fi deslușită foarte bine, iată că trailerul extins pe care îl pot viziona acum spectatorii dezvăluie elemente noi foarte interesante.

‘Abyss’ este o piatră magică despre care se spune că poate reîncarna oamenii. În trailerul extins o putem vedea la început cum se aprinde, readucându-l la viață pe Ahn Hyo Seop, care pare încântat de noua lui înfățișare. El va juca rolul unui bărbat urât care moare și reînvie în corpul unui chaebol super chipeș.

Ahn Hyo Seop va face apoi echipă cu  Park Bo Young, și ea readusă la viață de piatra magică. Cu marea deosebire că aceasta este complet nemulțumită de noua ei înfățișare și de viațape care o primește: lucrează la poliție și nu mai arată la fel de hot ca înainte. Ea pare că își privește piatra de pe mormânt și este foarte tristă. Moralul însă îi va fi ridicat de Ahn Hyo Seop, cu care va face echipă pentru a descoperi motivele crimele din spatele reîncarnărilor lor.

Acțiunea pare presărată cu multe momente dulci și pline de umor, așa că, pe lângă o poveste de detectivi, probabil vom avea și o interesantă și amuzantă poveste de dragoste/ură (sperăm!!).

 

‘Abyss’ va începe pe 6 mai.

Lasă un comentariu