
SuperM dezvăluie al doilea teaser de grup!
Noul grup de la SM Entertainment este format din șapte membri și va debuta pe 4 octombrie cu primul mini-album disponibil în opt versiuni. Materialul discografic va avea în total cinci melodii – „Jopping„, „I Can’t Stand the Rain„, „2 Fast„, „Super Car” și „No Manners„ – iar conceptul adoptat este sexy, întunecat și intens.
Super M sau The Avengers of K-Pop, cum îi place SM-ul să-i numească, se va concentra asupra pieții americane și dorește să creeze o super sinergie împreună. Grupul va fi îndrumat de Lee Soo Man și gestionat de Capitol Records, care a promis multe promoții, un marketing serios și diverse campanii publicitare.
De asemenea, Super M va avea o existență de sine stătătoare, ceea ce înseamnă că nu este un grup ce va promova doar pentru o perioadă limitată de timp, având în plan multe apariții televizate și promovări active ale albumului.

Frumusete, carisma…toti intr-o poza sunt mortali🥰🔥
ApreciazăApreciază