Sunny vorbește despre cum se simte în legătură cu vocea sa

Membra trupei Girls’ Generation, Sunny, a vorbit despre piesele solo ale fetelor.

Ea a apărut ca invitat în cadrul emisiunii „On and Off” de pe canalul tvN. În timp ce cina alături de BoA, aceasta a întrebat-o „Nu vrei să cânți?”.

Răspunsul lui Sunny a fost foarte sincer: „Întotdeauna mi s-a părut ca o temă de casă. Nu știu ce îmi place, ce ar trebui să fac sau la ce mă pricep. Directorul vocal a fost mereu dezamăgit de mine când cântam. Așa că încrederea mea a scăzut și am crezut că vocea mea este plictisitoare „.

La auzul acestui răspuns, BoA a încercat să o complimenteze spunându-i: „Cred că vocea ta naturală este foarte fermecătoare”. După care Sunny și-a continuat confesiunea „Sunt singura membră din Girls’ Generation fără un album solo. Simt că nu mi-am făcut temele de vacanță și că școala va veni în curând. Mă simt că și cum aș fi în urmă”.

Iată și o compilație a versurilor sale din perioada 2007-2017:

Sursa

Un gând despre „Sunny vorbește despre cum se simte în legătură cu vocea sa

Lasă un comentariu