Poate să fie un nou cuplu de idoli? Acesta poate să fie cazul după câteva poze postate online, dar după șterse rapid.
Pe 16 octombrie, Buffy din Mad Town a postat două poze cu Eunha din G-Friend, care au ridicat câteva speculații cum că cei doi idoli se întâlnesc.
Pozele au fost încărcate pe contul oficial de Instagram al trupei Mad Town cu următoarele etichete ”întâlnire” , ”loveinstagram” și ”instagram”. În aceste tag-uri ar putea să fie vorba despre numele grupului din care face parte Eunha, dar fanii au fost intrigați de etichetele ”întâlnire” și ”loveinstagram”.
Fotografiile nu au fost pentru mult timp pe cont, deoarece ele au fost repede șterse, dar nu înainte ca internauții să le captureze.
Unii fani cred că cei doi se întâlnesc, în timp ce alții cred că simplu mass-media se joacă ca să aducă mai multă atenție pentru potențialul comeback. Trupa Mad Town a sărbătorit recent aniversarea lor de un an și au dezvăluit că ei se pregătesc pentru următorul lor comeback.
Ce crezi? O sinceră greșelă de la Buffy și că cei doi se întâlnesc sau că mass-media se joacă?
Sursa: allkpop
Meh,cred ca e pentru a atrage atentia.
ApreciazăApreciază
Pingback: Buffy din Mad Town şi Eunha din G-Friend nu erau la întâlnire | Kpop Romania