
Situația în legătură cu problema pe care a întâmpinat-o Luhan după ultima sa vizită în Taiwan a fost actualizată. S-a raportat faptul că artistului chinez i s-a interzis timp de doi ani intrarea în Taiwan.
Recent, am vorbit despre faptul ca Luhan a călătorit în Taiwan cu scopul de a filma un episod din show-ul chinez ‘I’m Going To School‘. Acesta a ajuns în ţară pe o viză de turist, una opusă celei pentru muncă. Pentru că artistul a trebuit să meargă în Taiwan cu intenţia de a munci, o viză de turist nu este suficientă. Potrivit legii, Luhan riscă să nu poată intra în Taiwan timp de 5 ani.
Ca răspuns, echipa de producţie a declarat pe contul oficial de SNS, ”Lipsa noastră de experienţă a cauzat o lipsă de pregătire, vom avea mai multă grijă de artist şi vom termina filmările în siguranţă”.
Filmările pentru show-ul chinez au fost întrerupte, iar Luhan i-a fost interzisă intrarea în Taiwan timp de doi ani. Cu toate acestea, problema se va investiga încă pentru o săptămână sau două, pentru a vedea exact ce repercusiuni vor fi.

Sursa: koreaboo

Asa se intampla cand ai „profesionisti” care se ocupa de cariera ta. In final, artistul are de patimit dar cu ce viza au intrat ceilalti din echipa ?
ApreciazăApreciază
despre viza celorlalti din echipa de productie, nu s-a zis nimic pana acum. cred ca nu au avut probleme, daca nu au fost mentionati..
ApreciazăApreciază