Wonho revine cu muzică nouă în luna iulie

WONHO concept photo

Wonho este din ce în ce mai aproape de revenirea pe scena K-Pop.

Agenția cântărețului, Highline Entertainment, a confirmat că Wonho pune la punct ultimele detalii pentru următorul său proiect muzical, programat să apară în luna iulie. Acesta marchează prima sa revenire din 2026, după o pauză de aproximativ nouă luni de la lansarea albumului său „SYNDROME”, în octombrie 2025. Highline a transmis că artistul încheie în prezent ultimele înregistrări și pregătiri pentru noul proiect.

Revenirea din iulie urmează după o perioadă aglomerată de turnee. Wonho a încheiat recent turneul său mondial „STAY AWAKE”, care l-a purtat prin 16 orașe din 13 țări, înainte de a se încheia cu un concert final la Seul, în luna martie a acestui an.

Sursa: allkpop

Lasă un comentariu