
Pe 27 mai, după ce a participat la emisiunea muzicală „Inkigayo”, unde a ieșit și învingătoare, trupa BTS a susținut un fanmeeting. Evenimentul a făcut parte din cadrul promoțiilor noului album „Love Yourself: Tear”, a cărui lansare a avut lor pe 18 mai.









































/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F483514%2F8c4924a5-54c1-4b83-8f88-3882c8a5ae11.jpg)



