
Primul care a postat pe reţelele de socializare după ce a apărut vestea cu Luhan, a fost Lay din EXO-M.
Primul său mesaj l-a lăsat pe Weibo: „Hyung, adio. Dacă vom avea şansă, să împărţim aceeaşi scenă din nou! Ca un frate, îţi voi susţine orice decizie, mult noroc!”
Al doilea mesaj şi cel mai recent, l-a lăsat pe Instagram alături de poza de mai sus: „Cred că vă este foarte greu acum. Vă rog, fiţi sănătoşi, aveţi grijă să mâncaţi şi adunaţi-vă forţele. Simt că mai mult decât oricine, fanii noştri suferă cel mai mult. Fiţi tari!”
Luhan a rupt şi el tăcerea postând mesaje pe conturile de Weibo şi Instagram.
Pe weibo a scris „Sunt acasă”, în timp ce mesajul de pe Instagram se adresează mai mult fanilor..sau membrilor.


„Vreau doar să ştiţi că vă iubesc pe toţi.”

Asa ar trebui sa se comporte toti din Exo.Lay a spus ceva de apreciat,ce era normal din partea cuiva ce tine la prietenul sau.
ApreciazăApreciază
Pingback: [ZVONURI] Membrii chinezi EXO-M rămaşi vor părăsi SM Entertainment? + Vânzările SM scad în continuare | K-Pop Romania