Lay din EXO-M postează nişte mesaje pe SNS + Luhan rupe şi el tăcerea

Primul care a postat pe reţelele de socializare după ce a apărut vestea cu Luhan, a fost Lay din EXO-M.

Primul său mesaj l-a lăsat pe Weibo: „Hyung, adio. Dacă vom avea şansă, să împărţim aceeaşi scenă din nou! Ca un frate, îţi voi susţine orice decizie, mult noroc!”

Al doilea mesaj şi cel mai recent, l-a lăsat pe Instagram alături de poza de mai sus: „Cred că vă este foarte greu acum. Vă rog, fiţi sănătoşi, aveţi grijă să mâncaţi şi adunaţi-vă forţele. Simt că mai mult decât oricine, fanii noştri suferă cel mai mult. Fiţi tari!”

Luhan a rupt şi el tăcerea postând mesaje pe conturile de Weibo şi Instagram.

Pe weibo a scris „Sunt acasă”, în timp ce mesajul de pe Instagram se adresează mai mult fanilor..sau membrilor.

image

„Vreau doar să ştiţi că vă iubesc pe toţi.”

2 gânduri despre „Lay din EXO-M postează nişte mesaje pe SNS + Luhan rupe şi el tăcerea

  1. Pingback: [ZVONURI] Membrii chinezi EXO-M rămaşi vor părăsi SM Entertainment? + Vânzările SM scad în continuare | K-Pop Romania

Lasă un comentariu