Procesul lui Luhan a fost prezis de Leeteuk din Super Junior şi Heo Ji Woong?

După apariţia ştirilor legate de Luhan şi procesul împotriva SM Entertainment, vorbele spuse de către Leeteuk şi Heo Ji Woong la nişte emisiuni recente au început să primească mai multă atenţie.

Pe 8 octombrie, Leeteuk a fost invitat la Radio Star de pe MBC, iar în timpul emisiunii, MC-ul Kim Gu Ra i-a sugerat să se alăture discuţiei de la „War of Words”. Idolul a respins propunerea, dar nu fără să explice: „Îmi plac astfel de subiecte, dar vorbeşti prea mult despre SM.” Colegul lui, Heechul, a fost şi el membru al emisiunii şi era des rugat să împărtăşească informaţia legată de cazurile agenţiei SM.

Kim Gu Ra a continuat ridicând subiectul despre plecarea Jessicăi. Ea a spus: „Ce mai este? Nu a fost Jessica ultimul caz?” Auzind asta, Leeteuka  spus: „Chiar crezi că acesta e ultimul, nu?”

El a continuat: „Niciodată nu ştii totul despre ceilalţi. Toată viaţa rezolvi cazuri.”

Pe 9 octombrie, la emisiunea „War of Words” de pe JTBC, subiectul a fost scandalurile apărute peste noapte la SM Entertainemnt.

Heo Ji Woong a spus: „Kris a plecat în mai, zvonurile legate de Sulli au apărut în iulie, iar Jessica a plecat în septembrie. Personal, consider că un membru de altă naţionalitate va aduce necazuri în noiembrie.”

MC-ul Lee Yoon Suk a spus: „Când Heechul a părăsit programul nostru, el a spus ‘Vor fi multe incidente în viitor, nu? Nu a mai rămas mult timp’, iar asta se refera la situaţia Jessicăi.”

Acum, internauţii se întreabă dacă totul este o coincidenţă.

3 gânduri despre „Procesul lui Luhan a fost prezis de Leeteuk din Super Junior şi Heo Ji Woong?

    1. Avatarul lui LucyLucy Autor post

      De la SM? Eu ma gandesc ca daca f(x) nu ies cu Sulli pana la sfarsitul anului va fi foarte prost. Oricum, nu stiu ce se va mai alege de cariera ei..in muzica. btw, de ce nu-mi apar comentariile tale la notificari? :))))

      Apreciază

      Răspunde
      1. Avatarul lui Speedy👑🎶😈Crissa

        De la SM da normal :))) Sulli oricum e din ce in ce mai mult pe marginea prapastiei deci….nu se stie ce va pati…

        Am avut si eu o perioada in care nu-mi apareau comentariile la notificari :)))

        Apreciază

        Răspunde

Lasă un comentariu