
În fiecare zi, pe comunitatea Pann, internauții coreeni răspândesc zvonuri sau critică dur artiștii foarte populari, chiar mai mult decât îi laudă.
Pe 12 martie, o postare, care se referă la trupa BTS și la toate pozițiile pe care aceasta le-a ocupat în topul Billboard, a devenit destul de populară pe Pann. Autorul articolului spunea că fanii ARMY acordă prea mare atenție rezultatelor obținute de BTS în clasamentul Billboard, că ei au înțeles greșit toate recordurile grupului, că alți artiști k-pop au rezultate la fel de bune ca BTS și că topul Billboard 200 – nu este principalul clasament, pentru care ar putea să se laude.
Acest subiect a fost tradus în limba engleză, apoi i s-a cerut celebrului jurnalist de la Billboard, Jeff Benjamin, să clarifice situația, iar el a răspuns printr-un tweet: ”Cum este posibil ca acesta să nu fie topul principal, dacă în denumirea lui există cuvântul ”Billboard”? 😂 Această postare este plină de informație eronată”.
cr: yesasia

Bine a facut. Doamne ce lume rautacioasa, bts sunt foarte bogati in antifani ce scormolesc tot felul de lucruri. Nu pot doar sa zica un bravo lor
ApreciazăApreciat de 1 persoană
Aha,bine a facut ca le-a dat peste nas 🙂
ApreciazăApreciat de 1 persoană
Trebuie sa te rodea tare invidia sa spui un asemenea lucru. Daca billboard nu e clasamentul principal, atunci spuneti voi(anti-fani), care e ala.
ApreciazăApreciat de 1 persoană
Făcut astia de la bravo colaj cu „suga”. Am pus in ghilimele pentru ca in colajul ala sunt si doua poze cu j-hope, una cu jimin si una cu v
ApreciazăApreciază
Au făcut *
ApreciazăApreciază
Deci nu creeed,acum am observat :))))
ApreciazăApreciază
Dar mereu fac faze d-astea.
ApreciazăApreciat de 1 persoană