
Este oficial! TXT a doborât încă un record la debutul său!
La exact 24 de ore de la lansarea sa oficială, din data de 4 martie, “Crown” de la TXT, videoclipul de debut al grupului de la Big Hit, a înregistrat 14 493 378 vizualizări pe YouTube.

Asta înseamnă că grupul rookie TXT deține noul record de vizualizări obținute în primele 24 de ore de la lansarea MV-ului de debut. Recordul anterior era deținut de trupa de fete ITZY, cu 13 933 725 de vizualizări, cu MV-ul “DALLA DALLA.”
Încă dinainte de debut, băieții adunaseră cifre record de precomenzi pentru albumul lor (peste 100 000 de unități). Reamintim că, după lansare albumului “The Dream Chapter: STAR”, TXT a reușit să se claseze pe locul 1 în topurile iTunes din 44 de țări.
Felicitări din nou, TXT!
Sursa: soompi

Felicitari !👏👏
ApreciazăApreciază
Felicitări!❤️
ApreciazăApreciază
Câte persoane care nu ii plac, pe aici. Câteodată am impresia ca haterii nu suporta nici agenția. Foarte bine. Cine râde la urma râde mai bine. Abia aștept sa vad cum TxT le vor da, și în viitor, peste nas, haterilor. Felicitări băieți!
ApreciazăApreciază
“Câte persoane care nu ii plac” unde???am văzut doar cuvinte de lauda in comentarii, însă daca abia acum afli, îți spun ca toate trupele au hateri….iar tu ești paranoica deja. Am observat ca esti genul de persoana care, dacă vede vreo critica la adresa Bts sau tot ce e legat de ei, incepi cu “câți hateri, lumea ii critica doar pe aici” când pot fi 2 comentarii negative din 20 la adresa lor și tu singura nu eziti sa critici mai urat alte trupe sau ai uitat ce scriai despre blackpink????
ApreciazăApreciază
Nu sunt singura care crede ceea ce crede despre bp. Era doar o părere. Învață să faci diferența dintre un comm cu hate și altul care are o opinie. Au fost comentarii mult mai urate la adresa lor, cu un vocabular mult mai murdar. Daca tu vezi doar ceea ce vrei, asta e strict problema ta.
Sunt sigura ca si tu ai face la fel dacă trupa ta preferata ar primi ura mereu fără un motiv bine întemeiat, doar asa… de flori de cuc.
Atunci de ce aproape la fiecare articol cu ei este câte un dislike, doar pentru niște simple felicitări? Sunt doar felicitări. Cu ce, ma rog, te deranjează?
Poate nu ești de mult timp pe blog, dar am observat multă ura îndreptată asupra lor(BTS). Da aici multi nu ii agreează iar altor trupe li se canta în struna. Chiar dacă cea mai mare majoritate trec cu vederea acest lucru. Sa nu crezi ca nu mi-am dat seama. Dacă tot sunt „paranoica” și nu ești convins/a atunci cauta articole mai vechi, iar dacă nu atunci nu mai comenta fără sa știi. A-și putea foarte bine sa fac ss la toate comentariile urate despre ei de pe blog, și nu sunt puține, doar ca să îți arat cat de mult te înșeli. Dar evident îmi pierd timpul degeaba.
Îmi vorbești de parca nu ai spus nimic urat despre o trupa, ceea ce ma îndoiesc. E foarte ușor sa folosești mai multe conturi pentru a scrie ce te taie capul. Crezi ce vrei.
ApreciazăApreciază
Deci comentariile tale sunt “doar o părere” și “toată lumea crede asta”, iar restu critica. Nu mai am ce adauga.
ApreciazăApreciază
Mă cam așteptăm având în vedere că vizualizările tot creșteau. Felicitari, boys! 👏👏👏❤❤
ApreciazăApreciat de 1 persoană