
Lim Chang Jung îşi amână lansarea noului album pentru a mări calitatea melodiilor sale.
Acesta a declarat că publicul are aşteptări mari de la acest mini-albm şi că vrea să îşi perfecţioneze melodiile. Astfel ‘Again Love‘ v fi lansat pe 22 septembrie.

Mr.Mr de la Girls Generattion a trecut de pragul de 50 de milioane de vizualizări pe YouTube.
You Think a atins şi el 10 milioane de vizualizări pe acelaşi site.

De asemenea şi My Type de la iKON a depăşit un milion de vizualizări la 12 ore după lansare.

Minwoo din ZE:A s-a înrolat astăzi în armată fără scandal şi fără ceremoni sau evenimente. Doar familia lui a fost cea care a fost prezentă la înrolare.

SBS a confirmat faptul că serialul ‘Yong Pal‘, în care joacă Joo Won şi Kim Tae Hee, îşi va mări numărul de episoade.
Drama va avea un total de 18 episoade şi se va termina pe 1 octombrie.

Dara din 2NE1 va fi personajul principal din serialul ‘Missing Korea‘ al canalului KBS. Serialul este o comedie fictională setată în anul 2020 când Coreea de Nord şi cea de Sud sunt reunificate. Sandara va juca un personaj din Coreea de Nord reprezentând Miss Coreea. Primul episod va avea premiera undeva în octombrie.

Actorul Lee Sun Kyun va apărea în noul film ‘Precious Woman‘, unde rolul principal este luat de actriţa Kim Hye Soo.
Kim Hye Soo o va juca pe Na Hyun Jung, un comandant la crime organizate iar Lee Sun Kyun îl va juca pe Sang Hoon, cel care se îndrăgosteşte de o femeie puternică.
Data lansări nu a fost deocamdată confirmată.
sursa: allkpop, sompi

Atunci cite episoade trebuia sa aiba Yong Pal ,nu 20??/? de ce acum 18? sau nu am inteles eu bine?
ApreciazăApreciază
Am impresia ca trebuia sa aiba 16…nu stiu sigur….
ApreciazăApreciat de 1 persoană
Dar acum vor fi 18 da?
ApreciazăApreciază
Da
ApreciazăApreciază
Dara personaj principal intr-o noua drama ❤ trebuie sa o vad
ApreciazăApreciază
Este frumos serialul Yong Pal? va rog sa-mi raspundeti daca la-ti vazut ca as vrea sa incep o noua drama si ma gandeam la el .Multumesc
ApreciazăApreciază